Gminy Budry
      
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
  
 DANE
Urząd gminy
 ORGANY
Wójt
Rada Gminy
Komisje
 ADMINISTRACJA
Urząd Gminy
Sposób załatwiania spraw
Ewidencje i Rejestry
Nabór na wolne stanowiska urządnicze
 PRAWO LOKALNE
Statut
Budżet
Uchwały
Podatki i opłaty lokalne
Projekty uchwał
Plan Rozwoju Lokalnego
 OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE
Za 2005 rok
Za 2006 rok
Za 2007 rok
 JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE
Gminny Ośrodek Kultury w Budrach
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Gminne Gimnazjum w Budrach z siedzibą w Więckach
Szkoła Podstawowa w Sobiechach
Szkoła Podstawowa w Budrach
 JEDNOSTKI POMOCNICZE
Sołectwa
 Ogłoszenia , przetargi
Przetargi
Ogłoszenia, Obwieszczenia
 Wybory samorządowe
Wybory 2006
    Obwieszczenie
    Skład Gminnej Komisji Wyborczej w Budrach
    Dyżury Gminnej Komisji Wyborczej w Budrach
    Obwieszczenie
    Siedziby Obwodowych Komisji Wyborczych
    OBWIESZCZENIE
 INNE
Dostęp do informacji nieudostępnionych
Instrukcja obsługi
Redakcja Biuletynu
Opłata skarbowa
Informacje o środowisku i jego ochronie
 Fundusze Strukturalne
Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego
SPO-ROL
 PPWOW
Informacje
Ogłoszenia o wynikach konkursów
Ogłoszenia o konkursie
Komisja Konkursowa
A A A


Wybory samorządowe > Wybory 2006 > OBWIESZCZENIE

OBWIESZCZENIE
Gminnej Komisji Wyborczej w Budrach
z dnia 20 października 2006 r.
o składzie Obwodowych Komisji Wyborczych

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Budrach

Nazwisko imiona
1. Artymowycz Anna
2. Broczek Dorota
3. Chybińska Agnieszka
4. Kaźmierczak Mirosława
5. Myka Rozalia
6. Wasilewska Dorota
7. Waszak Igor
8. Wawer Teresa
9. Melnyczok Eugeniusz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Budrach

 Nazwisko imiona
1. Banc Alicja
2. Bazylewycz Bogdan
3. Prazner Leszek
4. Radzewicz Anna
5. Rogala Regina
6. Rogińska Elżbieta
7. Waszak Dorota
8. Zubek Danuta
9. Tomaszewska Barbara

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Ołowniku

Nazwisko imiona
1. Baluta Janusz
2. Chałupa Magdalena
3. Filipek Marlena Agnieszka
4. Mazgoła Marta
5. Nisztuk Andrzej Grzegorz
6. Rytelewska Monika
7. Szymczak Ewa
8. Troczyńska Wanda
9. Maczuga Bogdan

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Olszewie Węgorzewskim

Nazwisko imiona
1. Jaśków Anna
2. Królik-Kopczyk Anna
3. Libera Aneta
4. Michalczuk Jarosława
5. Pawlik Agnieszka
6. Stanecka Danuta
7. Śmierzyńska Katarzyna
8. Waszak Jerzy Sławomir
9. Czura Maria

Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej w Budrach

Krzysztof Trejbszo

Ilość odwiedzin: 686
Skrócony opis: Gminnej Komisji Wyborczej w Budrach z dnia 20 października 2006 r. o składzie Obwodowych Komisji Wyborczych
Osoba, która wprowadzała dane: Tadeusz Łyczewski
Data wytworzenia informacji: 2006-10-20 19:48:41
Data udostępnienia informacji: 2006-10-20 19:48:41
Data ostatniej aktualizacji: 2006-10-24 09:08:47

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...